Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

VIDEO/ Debat i fortë në BBV, lliri-Beniadës: Je e paedukatë!

irini

Spektakli Big Brother VIP pothuajse çdo ditë sjell situata dhe diskutime të ndryshme të banorëve që bën lajm në mediat rozë.

Me vëmendjen e madhe që banorët kanë fituar, ata shpesh herë janë edhe protagonistë të debateve të ashpra mes njëri-tjetrit, ashtu siç ka ndodhur edhe ës fundi me dy prej tyre.

Këtë herë një diskutim i fortë ka nisë mes balerinit, Ilir Shaqiri dhe modeles, Beniada Nishani

I gjithë debati filloi rreth angazhimeve të tyre në kryerjen e punëve të shtëpisë, teksa në një moment Iliri e quajti Beniadën e paedukatë.

Ndërkohë, kujtojmë që të dy janë ndër banorët e parë që kanë hyrë në shtëpinë e famshme të BB VIP.
Teksa sonte në natën e prime është thënë se ndryshe nga herët e tjera, kësaj radhe pritet të eliminohen dy banorë.
Të nominuarit e javës janë banorët më të rinj të shtëpisë: Dritan Brama, Egzona Rafuna si dhe Xheisara Frisku.

Për t

Related Posts

Leave a comment