Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

Zgjedhjet e parakohshme vendore, analisti Çipa tregon skenaret e mundshme që do të luhen

-800-0-61e7dc75be852

Analisti Aleksandër Çipa zbuloi mbrëmjen e djeshme skenarët e mundshëm në rast të zgjedhjeve të parakohshme lokale në 6 bashki.

I ftuar në emisionin ‘Debat’, ai nuk përjashtoi edhe mundësinë e bashkëpunimit të Sali Berishës dhe grupit të tij me LSI apo me forcat e tjera politike, aleate tradicionale të ish-kryeministrit.

Leave a comment