Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

Afrohet “goditja” më e re dimërore!

-800-0-61e90e152a142

Fronti i ftohtë arriti rreth mesnatës.

Para frontit do të fryjnë erëra nga jugperëndimi, ndërsa gjatë depërtimit të frontit dhe pas do të fryjnë erëra të ftohta nga veriu.

Gjatë fundjavës dhe fillimit të javës së re na pret mot mjaft i ftohtë dimëror, me erëra të ftohta nga veriu, por nuk do të mungojnë edhe intervalet kohore me diell. Gjendja në atmosferë mbetet jo e qëndrueshme dhe herë pas here priten edhe reshje bore.

Related Posts

Leave a comment