Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

HORROR në Kuçovë/ Komshiu mbyt 64-vjeçaren, viktima gjendet gjysmë e zhveshur në…

-640-0-61ea6a5899af0

Një ngjarje e rëndë, deri në kufijtë e horrorit ka ndodhur pak para mesnatës në qytetin e Kuçovës në fshatin Kozare.

Bëhet me dije në media se një grua 63-vjeçare e identifikuar si Fatime Suli është gjendur afër një plantacioni me sera pa shenja jete, e zhveshur nga mesi e poshtë dhe e mbular me gjethe.

Teksa familjarët kishin disa orë që e kërkonin viktimën dhe nuk kishin patur rezultat ata kishin bërë denoncim në polici.

Gruaja është gjetur pas rreth 1 orë kërkimesh nga policia, në një kanal rreth 1 km larg banesës saj në lagjen ‘Havaleas të fshatit Kozare.

Ndër të tjera sipas informacioneve mësohet se deri më tani Fetah Narra, 58 vjeç dyshohet se është autori i vrasjes së rëndë.

Narra është komshi i viktimës. Teksa ende nuk dihet dinamika e ngjarej ekspertiza ka dalë në përfundimet e saj.

Ekspertiza mjeko-ligjore, tegon se ai e ka mbytur me duar 63-vjeçaren. Autori i arrestuar është duke dhënë dëshminë e tij në polici, ndërkohë që burime të brendshme policore konfirmojnë se vrasja ka ndodhur pas një konflikti për disa para borxh, që komshiu i kishte familjes së gruas.

Related Posts

Leave a comment