Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

Horoskopi për sot, e shtunë 22 Janar

horoskopi-2

Dashi: Në dashuri, nëse jetoni në një situatë të vështirë, është më mirë të flisni sot dhe jo nesër. Në punë, kolegët do t’ju zgjidhin bezditë e vogla këto ditë.

Demi: Tensionet e marrëdhënieve të lindura në këto ditë nuk duhet të mbeten në zemrën tuaj. Merrni pak kohë në punë dhe mos i tronditni shumë gjërat; ruani ekuilibrin.

Binjakët: Historitë që paraqesin probleme duhet të trajtohen me kujdes dhe vëmendje, veçanërisht sot dhe nesër. Një projekt pune mund të vonohet këto ditë, mos u dorëzoni.

Gaforrja: Ditë interesante në dashuri, sepse do t’ju lejojë të zgjidhni disa mosmarrëveshje në shtëpi. Mundohuni të bëni shumë gjëra njëkohësisht në punë, ruani ekuilibrin.

Luani: Nëse jeni zemra të vetmuara dhe dëshironi një aventurë, kjo është një kohë e favorshme. Historitë serioze do të duhet të presin ende. Merrini me entuziazëm bashkëpunimet e reja.

Virgjëresha: Një marrëdhënie sentimentale mund të forcohet këto ditë, por edhe dashuri të reja për t’u vlerësuar. Projekte në horizont me njerëz nga shenja e Bricjapit ose Ujorit.

Peshorja: Fundjava është një mundësi e mirë që të mendoni për ndjenjat tuaj. Në punë bëni sa më shumë që të mundeni, pasi këto ditë nuk do të mungojnë mundësitë.

Akrepi: Kjo është një fundjavë që flet me gjuhën e fshehtë të dashurisë dhe pasionit. Keni ende dyshime sesi duhet vepruar në vendin e punës, përgjigjet do ti merrni në fund të muajit.

Shigjetari: Kjo është një e shtunë që nxjerr në pah cilësitë tuaja më të mira relacionale. Në punë mos u trembni nga vendimet që do të merrni, dilni përpara.

Ujori: Edhe sot keni një ngarkesë të bukur shpirtërore dhe emocionale, shumë rreth jush do të përfitojnë. Në këta dy muaj mund të studioni strategji të reja pune, ose të ktheheni në lojë.

Peshqit: Nëse diçka nuk shkon, prisni me durim përpara se të ngrini kokën në marrëdhënie. Në punë dëshironi të ktheheni në rrugën e duhur, Jupiteri në shenjë do t’ju japë një mundësi të mirë.

Related Posts

Leave a comment