Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

Einxhel rrëzohet keq teksa po luante, vret rëndë krahun (VIDEO)

Capture

BB VIP – Gjatë mbrëmjes së djeshme, teksa banorët po luanin me njëri-tjetrin, Einxhel është rrëzuar keq duke vrarë krahun.

Moderatorja tentoi që të kapërcente një orendi në formë rrethi, por u rrëzua përtokë me dhimbje, duke u shprehur se kishte thyer krahun.

Fillimisht, banorët e morën me të qeshur dhe nuk po e besonin, mirëpo më pas kanë shkuar ta ndihmojnë duke thirrur gjithashtu ekipin mjekësor, që iu gjend pranë.

Ata e mjekuan Einxhel, e cila po përjetonte dhimbje të forta dhe shqetësoi jo vetëm banorët e shtëpisë, por edhe publikun.

Për më shumë shikoni videot e mëposhtme:

Leave a comment