Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

VIDEO/ Çmendet këngëtarja shqiptare, nxjerr gjoksin në tik-tok

rooo

Mania për të bërë para përmes rrjeteve sociale ka pëfshirë edhe personazhe të njohura të ekranit.

Një prej tyre është dhe këngëtarja Rovena Stefa, e cila është bërë virale në rrjetin social Tik Tok.

Kjo për shkak se gjatë një videolive me një qytetar shfaqi gjoksin e saj para mijëra personave që po e ndiqnin ato momente.

Siç duke qytetari insistoi dhe këngëtarja nuk përtoi të ia plotësoj dëshirën.

Më pas ajo si pjesë e sfidës u fut dhe poshtë tavolinës.

Për më shumë rreth këtij momenti mund të ndiqni videon:

Leave a comment