Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

“Ditë e mirë për punë dhe…”/ Horoskopi për ditën e sotme

Horoskop

Dashi

Ju gjithmonë dëshironi të bëni gjithçka vetë, por është mirë të dëgjoni këshilla herë pas here. Pasditja do jetë më e mirë se mëngjesi.

Demi

Kujdes nga diskutimet në mbrëmje, veçanërisht me Akrepin dhe Ujorin. Në punë jeni shumë pa kompromis, por duhet të dëgjoni më shumë të tjerët.

Binjakët

Është një mundësi e mirë për të treguar anët më të mira të vetes suaj. Ditë e mirë edhe për punë, e nesërmja do të jetë gjithashtu një ditë e mirë.

Gaforrja

Kini kujdes që të mos shkarkoni në dashuri tensionet që vijnë nga pjesë të tjera. Në punë mund të ketë një ndryshim të qartë.

Luani

Në punë ka shumë shpenzime të grumbulluara, por keni treguar se jeni të guximshëm, sidomos nëse keni pranuar një angazhim të rëndësishëm.

Virgjëresha

Duhet të kapërceni keqkuptimet në dashuri. Jepini fund marrëdhënieve që nuk kanë të ardhme. Në punë do filloni të bëni plane të rëndësishme.

Peshorja

Hëna, Venusi, Mërkuri dhe Marsi janë nervozë. Në punë do ketë mundësi për ata që kanë bërë një kërkesë, por duhet të bëni durim.

Akrepi

Mund të ndiheni pak të lodhur. Në punë nuk doni imponime. Mos e lëshoni veten! Mos u dekurajoni!

Shigjetari

Jeni të shqetësuar për dikë në familjen tuaj që ka probleme, ndoshta probleme shëndetësore. Në punë situata mund të bëhet serioze.

Bricjapi

Në punë mund të ndryshojnë bashkëpunimet që kanë disa kohë, por ata që punojnë vetë ose kanë mundësi të fitojnë më shumë.

Ujori

Puna ka nevojë për vëmendjen maksimale, veçanërisht letrat, sepse ka nevojë për të zgjidhur një mosmarrëveshje, ndoshta për një shtëpi.

Peshqit

Favorizohen çiftet që e duan njëri-tjetrin. Në punë mund të lini pas konflikte të forta, mund të vijë një propozim

Related Posts

Leave a comment