Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

Aksident tragjik/ Makina përfundoi në lumë, burrë, grua dhe djali nxirren në gjendje të rëndë, dy persona ende në ujë

Capture

Një aksident i rëndë është shënuar në aksin Elbasan-Librazhd, ku një makinë ka rënë në Lumin Shkumbin.

Bëhet me dije se është bërë e mundur që të nxjerrin nga makina, një burrë një grua dhe një fëmijë që janë në gjendje të rëndë shëndetësore.

Mësohet se janë ende dy persona në makinë që dyshohen se kanë ndërruar jetë.

Foto nga aksidenti

Related Posts

Leave a comment