Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

Beniada e këndon shpesh këngën e tij, Sinan Hoxha reagon për herë të parë (VIDEO)

Capture

Ajo komentohet shumë për çiltërsinë brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”. Është fjala për Beniada Nishanin, e cila është një nga banoret më të pëlqyera për publikun shqiptar.

Videot e saj me shprehje apo gjeste të ndryshme janë bërë shumë virale në rrjetet sociale, sidomos kur thotë emrat e këngëtarëve shqiptarë.

Ndërkohë “Parfumi” është një nga këngët, të cilat Beniada e këndon më shpesh me autor Sinan Hoxhën.

Mbrëmë këngëtari i njohur ka qenë i ftuar në një nga klubet e Tiranës edhe ka bërë një përshëndetje të veçantë për Beniadën. Ai gjithashtu pas mbrëmjes ka dalë në një video duke e përshëndetur Beniadën dhe duke kënduar këngën e famshme.

Related Posts

Leave a comment