Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

Digjen 3 makina në orët e para të mëngjesit në Tiranë

-640-0-61f8f303513cd

Policia njofton se rreth orës 06:00, në rrugën “Rexhep Jella”, është djegur plotësisht një makinë e parkuar prej shumë kohësh.

Ndërkaq janë djegur pjesërisht edhe 2 makina të tjera që kanë qenë të parkuara pranë makinës që ka marrë flakë e para.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e shkaqeve të rënies së zjarrit dhe identifikimin e pronarët e makinave.

Related Posts

Leave a comment