Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

Donaldi i befason të gjithë me rrëfimin: U dashurova me një vajzë që ishte e lidhur, u përlesha me të dashurin e saj

-800-0-61f8defd9e09a

Banorët e Big Brother VIP kanë treguar histori dashurie nga e kaluara. Ndonëse të gjithë me radhë po tregonin histori nga më të ndryshmet, ishte Donaldi i fundit ai i cili filloi të tregonte për dashurinë e tij të parë

Ai tregoi se në vitin e parë në gjimnaz u dashurua me një vajzë, por që kjo e fundit ishte ndërkohë në një lidhje dashurie.

Ai tutje vazhdoi tregimin se me të përfundoi bashkë duke qenë se ajo la të dashurin që kishte, për t’u lidhur me Donaldin.

Madje, në një moment ai rrëfeu se atë e ndiqte një person me makinë dhe kur ky e vuri re u përlesh me të, por që personi në fjalë e denoncoi në polici.

“Më denoncoi, por nuk ishte diçka serioze, dhashë deklaratën time dhe aq”, tha Donaldi.

Related Posts

Leave a comment