Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

Ish-trajneri i Çelsit në telashe, akuzohet për ngacmime seksuale

-640-0-61f90bdc34aec

Avram Grant është në telashe. Ish-trajneri izraelit i Çelsit akuzohet në vendlindjen e tij nga shumë gra për ngacmim seksual.

Në një dokumentar televiziv, 66-vjeçari akuzohet se ka shfrytëzuar postin e tij duke kërkuar favore seksuale dhe premtuar ngritje në detyrë ndaj grave të ndryshme.

Ai nuk i ka mohuar akuzat dhe përmes një deklarate kërkoi ndjesë, duke thënë se nuk donte të ofendonte askënd.

Leave a comment