Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

Horoskopi nga Paolo Fox, e mërkurë 2 Shkurt, shenjat me fat

2E163542-544D-4E2D-A287-47BFDACBE338

Dashi: Në dashuri sot mund të ketë diskutime, kujdes. Në punë duhet të shlyeni disa nga borxhet e së shkuarës!

Demi: Venusi dhe Marsi janë të favorshëm: dëshironi të martoheni apo të jetoni së bashku? Përfitoni tani! Në punë, kujdes për çështjet ekonomike: angazhime të rëndësishme janë në rrugë e sipër!

Binjakët: Hëna është në anën tuaj në mëngjes, por pasdite do të ketë pasiguri. Në punë, përpiquni të mendoni për një ndryshim: favorizoni kontaktet e reja, veçanërisht nga pas datës 14.

Gaforrja: Në dashuri prej disa javësh, diçka nuk po shkon ashtu siç do të dëshironit. Në punë, vendimet do të duhet të merren midis prillit dhe majit!

Luani: Në dashuri keni shumë tensione: Saturni është i kundërt dhe nuk e lini dot veten të lirë. Në punë, përpiquni të realizoni një projekt: lajmet vijnë në pranverë!

Virgjëresha: Epo, dashuria është e favorizuar: përpiquni të mos jeni të turpshëm dhe të mos izoloheni. Në punë, qielli është i bukur dhe premton gjëra të mëdha.

Peshorja: Tani duhet të jemi të qartë në dashuri, është koha e duhur. Në punë çështjet profesionale janë të rëndësishme dhe pas datës 14 mund të vijë një kthesë.

Akrepi: Çiftet e dashuruara në krizë mund të rikuperohen, por vështirë se harroni ato që kanë ndodhur. Në punë, një lajm i mirë mund të vijë së shpejti: kërkesat bëhen para orës 14!

Shigjetari: Në dashuri, historitë që lindin tani janë të rëndësishme dhe do të jenë më shumë nga muaji mars. Në punë përpiquni të mendoni për projekte të rëndësishme dhe mos bëni zgjedhje të nxituara!

Bricjapi: Ditë e veçantë për dashurinë, takimet janë të favorizuara edhe për beqarët. Në punë, përpiquni të luani mirë – mund të triumfoni!

Ujori: Në dashuri duhet të zgjidhim disa çështje të pazgjidhura: pasditja duhet kaluar me partnerin. Në punë premtimet që ju janë bërë do të realizohen deri në pranverë!

Peshqit: Në dashuri mëngjesi është i nënshtruar, pastaj pasdite rikuperoheni: mos e teproni me të lindurit e shenjës së Binjakëve dhe Shigjetarit. Në punë, tani mund të ecni përpara dhe të bëni një pretendim!

Related Posts

Leave a comment