Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

Ngjarja tragjike/ Gruaja hidhet nga pallati tek “Don Bosco”. Ndërron jetë, mister shkaqet

gruaja-640x375 (1)

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë, në zonën e njohur si “Don Bosco”, pranë shkollës “Qazim Turdiu”.

Nga dëshmitarët nga vendngjarja mësohet se një grua e paidentifikuar është hedhur nga kati i tretë i një pallati dhe ka ndërruar jetë.

Nuk dihen ende detaje në lidhje me ngjarjen, por policia ka rrethuar zonën.

Related Posts

Leave a comment