Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

Parashikimi i motit, 15 gusht 2022

th

Dita e hënë e 15 gushtit do të jetë nën ndikimin e masave ajrore të nxehta.

Sot do të priten reshje lokalisht mesatare në qarkun Dibër.

Reshje të dobëta priten në qarqet e tjera.

Era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare.

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë: në bregdet 19 / 29 °C, në vendet e ulëta 15 / 30 °C dhe në vendet malore 11 / 26 °C.

Related Posts

Leave a comment