Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

VIDEO / Kamarieri ‘hero’ në Tiranë shpëton klienten nga mbytja

kam-750x375

Një kamarier mund të konsiderohet vërtet si një ‘hero’ pasi i shpëtoi jetën një turisteje në një restorant në Tiranë.

Nga video shihet se si gruaja është mbytur duke u ushqyer në tavolinë. Personat e tjerë janë shqetësuar dhe madje njëri prej tyre nis dhe e qëllon pas shpine. Por pa efekt.

Në atë moment vjen kamarieri i cili e ngre në peshë nga pas e përplas disa herë me këmbët në tokë dhe rezultate, gruaja shpëton nga mbytja.

Ajo e falenderon kamarierin dhe madje i puth edhe dorën atij pasi arriti ta shpëtojë.

/a.r

Video Player

Related Posts

Leave a comment