Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

Rihapja e basteve, shpërthen Erion Braçe: Palaço, flisni në emër te sportit dhe e përdorni për bastet e juaja

-640-0-1661952560xbrace-672

Pas mbledhjes së kryeministrit, Edi Rama me drejtuesit e Federatave sportive, ku diskutuan në lidhje me rihapjen e basteve nuk kishte si të mungonte një reagim dhe nga deputeti Erion Braçe.

Braçe thotë se “nga fundi i marrëzisë ” referuar aksionit në vitin 2018, që mbylli përfundimisht pikat e basteve në vend, rihapja është një “marrëzi pa fund”.

“NGA “FUNDI I MARREZISE” TEK “MARREZIA PA FUND”; të njëjtët njerëz- te njëjtët udhëheqës, te njëjtët vendimmarrës; Por edhe te njëjtët palaço qe kane marre peng sportin, flasin ne emër te sportit dhe përdorin sportin për BASTET E TYRE!”, shkruan Braçe në Twitter.

Related Posts

Leave a comment