Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

Si e parashikon Schweinsteiger ndeshjen Bayern – Barcelona?

9d607a0d-d3fe-4633-86ec-d2c557eb50ed

Schweinsteiger ka bërë një parashikim për ndeshjen mes Bayernit dhe Barçës!

Ish-mesfushori i Bayern Munich, Bastian Schweinsteiger ka bërë një parashikim për ndeshjen mes Bayern dhe Barcelonës e cila luhet sot.

Gjermani beson se Bayerni do të triumfojë sërish, duke parashikuar fitoren 4:2.

Bayern  – Barcelona, pritet me kureshtje nga dashamirët e futbollit.

Leave a comment