Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

Kim Kardashian pozon me një unazë fejese me diamant me vlerë prej 33 mijë eurosh

2d909a15-e19c-4a5b-9f20-2c2a9877858d

Kim Kardashian ka pozuar me një unazë fejese prej 33 mijë eurosh me diamant të prerë smerald në gishtin e saj tregues për “Tiffany & Co”.

Bomba bionde 41-vjeçare dukej mahnitëse teksa u shfaq për të treguar gurin në imazhet e shpërndara në Instagram të martën (13 shtator).

Kjo vjen pasi ajo e quajti ish-të dashurin e saj Pete Davidson ‘të lezetshme’ gjatë një bisede me ‘Interview’.

Ajo gjithashtu tha se komediani ishte një njeri i mirë: “Ai është një person kaq i mirë. Unë jam e emocionuar për atë që ai ka përpara”,                                                                                                                                                                                                                                                                                                    Kjo mund të shihet si Kim duke hapur derën për një pajtim. Vetëm pesë javë më parë themeluesja e “Skims” tronditi fansat me lajmin e ndarjes nga ish-komediani i SNL pasi dukeshin shumë të dashuruar.

Në imazhet e reja, bukuroshja po bashkonte me Tiffany & Co, për të cilën shoqja e saj Beyonce është imazhi kryesor me bashkëshortin Jay Z.

Unaza e diamantit të Kimit është unazë e fejesës me prerje smeraldi “Tiffany Novo” me një brand “Platinum Pave Diamond” e cila vlerësohet në rreth 33,500 dollarësh, sipas faqes së internetit të markës.

Kur Kim u fejua me Kanye West, ajo mori një unazë mahnitëse diamanti prej 1 milion dollarësh nga stilistja Lorraine Schwartz.

Në imazhet e reja, ylli televiziv kishte edhe byzylykë të së njëjtës markë.

Kim dukej mahnitëse me një kostum metalik që tregonte krahët dhe këmbët e saj të tonifikuara.

Çizmet metalike që dukeshin të bëra nga materiali i fortë shkuan mbi gjunjët e saj.

Ylli i Hulu i mbante flokët e saj të lëshuara mbi shpatulla teksa kishte grim të theksuar.

Këto foto të reja në Instagram janë shpërndarë mes një polemike të përhapur edhe së fundmi.

Këngëtari 41-vjeçar ndau një lumë postimesh në Instagram të shtunën ku tregonte se ai kishte kërcënuar se do të padiste të dyja për shpifje.

Ai gjithashtu pretendoi se kishte tre kaseta të ndryshme seksuale dhe jo vetëm një dhe Kris përzgjodhi se cila duhet të dalë në publik.

Kris dhe Kim ende nuk kanë komentuar publikisht pretendimet e Ray J.

 

Related Posts

Leave a comment