Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

Horoskopi për sot, 15 shtator 2022

horoskopi (2)

Dashi

Mbajtja e emocioneve në ekuilibër do të jetë çelësi i një dite të suksesshme. Mos u rrëmbeni nga një situatë fantastike që mund t’ju turbullojë mendjen. Mbani kontrollin në çdo kohë. Kjo mund të jetë më e lehtë të thuhet sesa të bëhet. Jepini vetes një pushim dhe shmangni alkoolin e tepërt.

Demi

Ju mund të ndiheni sikur po përplaseni me një mur me tulla në çdo hap veçanërisht kur bëhet fjalë për emocionet. Intensiteti i ditës mund t’ju bëjë të ndiheni sikur jeni në tenxhere me presion. Mundohuni të mos i fryni gjërat jashtë proporcionit. Pastroni retë dhe shkoni në thelbin e çështjes.

Binjakët

Përqendrohuni në aspektet pozitive të jetës suaj dhe punoni për të zgjeruar këto energji. Ka shumë mundësi të hapura në këtë kohë. Çelësi për të përfituar nga kjo është të qëndroni pranë gjërave që me të vërtetë ju sjellin më shumë lumturi. Detajet do të zgjidhen vetë pa pothuajse asnjë përpjekje.

Gaforrja

Sigurohu që po fle mjaftueshëm. Mund të dukeni të mërzitur dhe koka juaj mund të jetë pak e turbullt sot, por përpiquni të mos lejoni që kjo t’ju ndalojë të kryeni punën tuaj. Pjesa më e madhe e asaj që perceptoni mund të mos lidhet saktësisht me realitetin.

 

 

Luani

Mund të ketë një fushë të jetës suaj që duket krejtësisht fantastike tani. Çështjet në lidhje me të janë bërë pak të mjegullta. Mund të mos jeni më të sigurt për realitetin e situatës. Energjitë e sotme do t’i sjellin këto çështje në fokus. Emocionet tuaja janë veçanërisht të forta dhe ato gjithashtu do të duken paksa të turbullta.

Virgjëresha

Shijoni një pushim të vogël në botën tuaj të ëndrrave. Rikthimi në realitet mund të jetë i vështirë. Vëzhgoni emocionet tuaja në mënyrë që ato të mos ju pengojnë. Përshtypjet që merrni nga bota e jashtme mund të mos jenë të sakta sot. Në aspektin sentimental mund të keni surpriza.

Peshorja

Jeni në një humor argëtues dhe duhet të gjeni kohë për ta shijuar atë me miqtë, nëse është e mundur. Një paralajmërim i ditës është se emocionet tuaja mund të jenë pak të turbullta. Mund të mos keni përshtypjen më të saktë për një situatë. Ju mund të mendoni se njerëzit kanë përshtypjen e gabuar se kush jeni ju

Akrepi

Vazhdoni romancën gjatë gjithë dites kur hëna të kalojë në zonën tuaj. Nëse po kërkoni të joshni të dashurin tuaj aktual ose thjesht dëshironi të dini kuptimin e dashurisë, lexoni një koleksion mahnitës me poezi dashurie. Nga një koleksion i madh shkrimtarësh, ky libër i bukur na tregon magjinë që mund të sjellë dashuria.

Shigjetari

Ka një ndjenjë intensiteti të madh mes jush dhe të dashurit tuaj sot. Ju keni mundësinë të transformoni një aspekt të marrëdhënies suaj që ka nevojë për shërim për disa kohë. Ju keni çdo mundësi për ta rikrijuar atë në një nivel të ri, por ka nevojë për disa biseda.

Bricjapi

Ju mund të keni dyshuar për diçka interesante për mënyrën se si ju shikon një person i caktuar. Sot ju keni mundësinë të zbuloni se si ndihet vërtet ky person. Edhe pse kjo fillimisht mund të jetë pak e sikletshme, së shpejti do të zbuloni se keni një raport mjaft të mire.

Ujori

Ju mund të kënaqeni duke zbuluar të gjitha ato sekrete për të dashurin tuaj sot. Ju nuk keni asgjë për të humbur dhe gjithçka për të fituar duke bërë një bisedë kaq të nevojshme dhe të zhurmshme. Ajo që zbuloni mund të mos jetë plotësisht e pëlqyeshme, por ju e keni kërkuar atë, kështu që kë mund të fajësoni?

Peshqit

Nuk është kurrë vonë për të thënë po, ose jo, për një çështje. Sot do të ndodheni në një udhëkryq dhe është koha e vendimit! Por, para se të bëni ndonjë zotim, thjesht merrni parasysh se ku do të jeni të dy pas një viti. Nëse duket shumë pasionante, atëherë mos humbni kohë.

Related Posts

Leave a comment