Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

Horoskopi për ditën e sotme, 16 shtator 2022

horoskopi (2)

Dashi

Ju mund të dëshironi vetëm të qëndroni në krevat sot. Ndoshta është më mirë të qëndroni në shtëpi dhe të shijoni një film të mirë. Nëse njerëzit pyesin se si po kaloni, jini të sinqertë. Të tjerët do të jenë në gjendje të shohin drejtpërdrejt përmes jush, ndaj mos u përpiqni t’i fshehni ndjenjat tuaja.

Demi

Më në fund, bota ka filluar t’i shohë gjërat në mënyrën tuaj. Jini vetvetja. Mendimi juaj është i qartë dhe i fokusuar. Përdorni mendjen tuaj depërtuese për të përmbushur detyrat tuaja. Natyra juaj intensive është e fuqishme, ndaj veproni me mençuri.

Binjakët

Jepuni njerëzve përfitimin e dyshimit. Mos jini kaq të nxituar në veprimet tuaja dhe merrni kohë për t’i menduar gjërat. Ju keni një lidhje të veçantë me ndjenjat tuaja sot që mund të ndihmojë në pastrimin e një pjese të mjegullës në të menduarit tuaj.

Gaforrja

Lëre mënjanë natyrën tënde prej biznesmeni dhe fokusohu te ndjenjat e tua. Kuptoni se shumë nga ato që ndjeni përjetohen më së miri duke ia shprehur të tjerëve. Merrni kontakt me atë që ju me të vërtetë besoni se është thelbi i çështjes. Mendimi juaj është i qartë siç mund të jetë sot, prandaj gëzohuni!

 

 

Luani

Telefononi ose shkruani një letër një miku sot. Truri juaj mund të ndihet sikur është ngecur në një gropë, gjë që ndoshta korrigjohet më së miri duke i ndarë këto ndjenja me të tjerët. Kujdes kur i afroheni fundit të thellë. Sigurohuni që të keni veshur jelekun e shpëtimit.

Virgjëresha

Gjërat rrjedhin mirë për ju sot, ndaj shijoni çdo rreze dielli që ofron kjo ditë. Intuita juaj është veçanërisht e fortë dhe keni një aftësi të çuditshme për të kuptuar ndjenjat e njerëzve të tjerë. Dhuratat tuaja edukative janë shumë të kërkuara nga ata përreth jush.

Peshorja

Ju nuk do të jeni të kënaqur me punën tuaj nëse nuk mund të shihni rezultate të prekshme. Vetëm kur mund të prekni, ndjeni dhe shihni produktin e punës suaj, do të përmbusheni vërtet. Sigurohuni që jeni në një rrugë që do t’ju çojë drejt këtij përfundimi të kënaqshëm.

Akrepi

Sot partneri juaj mund të ketë dëshirë t’ju çojë diku krejtësisht ndryshe. Të dy dëshironi të eksperimentoni me ide të reja. Kjo do t’ju bëjë shumë mirë. Mund të zbuloni se ajo nxjerr në pah një aspekt krejtësisht të ri të marrëdhënies suaj dhe ju afron më shumë.

Shigjetari

Kjo ditë sjell dëshirën për të eksperimentuar me partneritetin tuaj. Çfarëdo që të përfshijë kjo, do t’ju japë të dyve një rritje të re energjie krijuese dhe gjithashtu do t’ju afrojë më shumë duke eksploruar dimensione të reja të marrëdhënies. Në punë mund të keni oferta të mira.

Bricjapi

Sot do të ndërveproni me njerëz të rinj dhe gjithashtu do të shijoni shumë kontakte të reja. Një nga këto ndërveprime mund të përfshijë gjithashtu një fytyrë nga e kaluara, dikë për të cilin dikur jeni kujdesur dhe më pas e keni harruar me kalimin e kohës. Tani ju e gjeni përsëri njëri-tjetrin.

Ujori

Ju ndjeni dëshirën për ta çuar të dashurin tuaj diku krejtësisht, krejtësisht dhe vërtet ndryshe. Ai mund të mos e kuptojnë se çfarë keni përgatitur për të, por tregojini që të përgatitet për të papriturën.. Kjo ka shumë të ngjarë të çimentojë marrëdhënien në një mënyrë të re emocionuese.

Peshqit

Sot keni një propozim shumë interesant në pjatën tuaj. Partneri juaj mund t’ju befasojë papritmas duke dashur ta bëjë më të thellë dhe më të fortë përkushtimin ndaj marrëdhënies. Vendi ku ata zgjedhin të bëjnë këtë njoftim mund të mos jetë në komoditetin e shtëpisë, por diku që nuk e kishit menduar.

Related Posts

Leave a comment