Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

NATIONS LEAGUE/ Edy Reja publikon listën zyrtare me 24 “luftëtarët” e tij

d34bc1b8-c2fb-4b32-ac04-2b815547a49a

Eduardo Reja ka publikuar listën me lojtarët e tij që ka grumbulluar për dy ndeshjet e vlefshme për Nations League.

Më datë 24 shtator, Shqipëria do të ndeshet jashtë ndaj Izraelit dhe më 27 shtator do të ndeshet në “Air Albania” kundër Islandës.

Lista e plotë:

Leave a comment