Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

Tërmet në Shqipëri, magnituda dhe epiqendra

auto_termet-1-1-696x399-11662904858

Një tërmet ka goditur mesditën e sotme jugun e Shqipërisë.

Tërmeti me magnitudë 3.7 ka rënë 14 kilometra larg Gjirokastrës.

Nuk raportohet për lëndime në njerëz apo dëme materiale, pasi lëkundjet kanë qenë të lehta.

Related Posts

Leave a comment