Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

Ky është 19-vjeçari që u vra në Shkodër

auto_element-9-21663571605

Sot përcillet për në banesën e fundit, Erjon Xhenje, 19-vjeçari që u vra pasditen e djeshme me armë zjarri teksa pinte kafe në një lokal pranë Bulevardit “Bujar Bishanaku”.

Erjon Xhenje u qëllua me 5 plumba, të cilët rezultuan fatal, duke i marrë jetën në vend, ndërsa autorët nuk janë kapur akoma.

Ata janë larguar menjëherë nga vendi i ngjarjes me një motoçikletë.

Pak minuta më vonë një motoçikletë u gjet e djegur në lagjen “Guerrile” dhe dyshohet të jetë e atentatorëve të 19-vjeçarit.                                                                                                                                                                                                                                                                                                        Ende nuk dihen rrethanat dhe motivet e ngjarjes.

Related Posts

Leave a comment