Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

Vendoset dënimi për Angel Di Maria, Allegri me mungesë të madhe

Juventus A vs Juventus U23 Angel Di Maria of Juventus Fc during the Friendly Match between Juventus and Juventus U23. Vi

Kartoni i kuq në ndeshjen ndaj Monzës, ka bërë që Di Maria të rrijë në shtëpi për dy ndeshje.

Sulmuesi argjentinas i Juventus do të mungojë ndaj Bologna dhe ndaj Milanit.

Njoftimi i gjyqtarit sportiv

Related Posts

Leave a comment