Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

Parashikimi i motit, 21 shtator 2022

moti-696x523-1-660x330

Dita e mërkurë e 21 shtatorit do të jetë nën ndikimin e masave ajrore të qëndrueshme.

Priten reshje të dobëta në qarkun Kukës dhe lokale të dobëta në disa prej qarqeve.

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë: në bregdet 15 / 25 °C, në vendet e ulëta 10 / 25 °C dhe në vendet malore 6 / 17 °C.

Era pritet të jetë e lehtë deri mesatare.

Related Posts

Leave a comment