Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

Policia ‘zbarkon’ te Spitali i Traumës/ Shoqërohen disa mjekë, njëri u kap në flagrancë duke marrë para

trauma (1)

Një aksion i policisë është kryer sot në ambjentet e Spitalit të Traumës në Tiranë.

Ndaj mjekëve të shoqëruar është ngritur akuza e korrupsionit.

Mësohet se një prej mjekëve të arrestuar është kapur në flagrancë duke marrë para.

Arrestimi është bërë nga agjentët e policisë së Tiranës.

Nuk dihet ende shuma e parave të marra nga mjeku dhe identiteti i tij.

Related Posts

Leave a comment