Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

Një ditë pas “kasaphanës” që tronditi Klosin, shenjat e plumbave ende në xhamin e lokalit! Dëshmitarët tregojnë çfarë panë

auto_-800-0-92086db3515afbb10d15f37e77005aa61665649604

Shenjat e plumbave janë ende në xhamat e lokalit, ku ndodhi konflikti me pasojë vdekjen e tre personave në Klos.

Familjet banojnë në dy fshatra të ndryshëm.

Ata kishin lënë takim dje në këtë lokal.

Lokali ishte i mbyllur dhe ata janë ulur në verandë.

Dëshmitarët thonë se biseda ka zgjatur vetëm 5 minuta dhe më pas kanë ndodhur të shtënat.

Related Posts

Leave a comment