Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

Aksident në aksin rrugor Librazhd-Prrenjas, automjeti përplas këmbësoren

800-450-aksidenti-shkoder-768x432-1-750x375

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në aksin rrugor Librazhd-Prrenjas në fshatin Xhyre.

Burimet bëjnë me dije se një automjet ka përplasur një këmbësore. E raj identiteti së cilës nuk dihet është dërguar në spital ku dhe po merr ndihmën mjekësore.

Sipas informacioneve për fat të mirë ajo është jashtë rrezikut për jetën.

Sakaq policia ka shoqëruar në komisariat drejtuesin e automjetit dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.

Related Posts

Leave a comment