Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

Horoskopi për ditën e sotme, 19 tetor 2022

horoskopi (17)

Dashi

Dikush në vendin e punës do të bisedojë me ju. Me shumë mundësi, do ta mirëprisni këtë bisedë, pasi fshehtas keni ndjenja për këtë person dhe jeni shumë të lumtur të dëgjoni atë që ai ose ajo ka për të thënë.

Demi

Do ta keni të vështirë të mendoni pa ëndërruar. Mendimet për punën çojnë shpejt në fantazi rreth romancës. Mbajtja e këmbëve në tokë sigurisht që nuk do të jetë e lehtë. Përpiquni të mos tregoheni të hutuar.

Binjaket

Përparoni axhendën tuaj përpara se të filloni. Do të jetë shumë e lehtë për ju të anashkaloni një projekt që nuk është aq i rëndësishëm. Para se ta kuptoni, do të keni humbur gjysmën e ditës.

Gaforrja

Dikush do të ketë një reagim të fortë emocional ndaj diçkaje që thoni ose bëni. Ky reagim është i papërshtatshëm dhe ju duhet t’i tregoni këtij personi. Me shumë mundësi, ky person ka humbur kontaktin me realitetin.

 

 

Luani

Mund të ketë pak polemika me partnerin, por mundësitë e komunikimit të vërtetë janë shtuar gjithashtu. Ju dhe i dashuri juaj mund ta keni të vështirë të bini dakord për ndonjë gjë sot.

Virgjeresha

Mos u mundoni të ktheni gjithçka në një çështje më të madhe sesa duhet të jetë. Gjërat ka të ngjarë të dalin jashtë proporcionit sot nëse nuk jeni të kujdesshëm. Fjalët keqkuptohen lehtësisht.

Peshorja

Ajo që ka kuptim të përsosur, racional për ju, nuk do të ketë domosdoshmërisht kuptim për njerëzit e tjerë. Diçka humbet në përkthim dhe thjesht nuk mund të bëni asgjë për këtë.

Akrepi

Fjalët tuaja mbartin me vete një peshë të rëndë emocionale – ndaj jini më të vëmendshëm ndaj kësaj gjatë gjithë ditës. Ky avantazh emocional mund të jetë në të mirën tuaj. Kryeni betejat tuaja me kujdes.

Shigjetari

Ndiqni shenjat që po merrni nga universi. Ju jeni duke u nxitur butësisht në një rrugë të caktuar. Pranojeni dhe përqafojeni këtë rrugë në vend që të përpiqeni t’i rezistoni.

Bricjapi

Bisedat me të tjerët bëhen mjaft të ngatërruara dhe deri në fund të bisedës tuaj 30-minutëshe me dikë në vendin e punës, do të ndiheni sikur nuk keni kuptuar asgjë.

Ujori

Idetë mund të duken të mira në fillim, por nëse nuk kanë emocione dhe pasion të vërtetë pas tyre, mos u besoni atyre ose personit nga i cili vijnë. Nëse një koncept nuk ka mbështetje emocionale, ai me siguri do të dështojë.

Peshqit

Koka juaj është në vendin e duhur, por instikti juaj po ju thotë të kundërtën. Me pak fjalë, ndjenjat tuaja janë në kontradiktë të mprehtë me mendimet tuaja dhe kjo po e bën shumë të vështirë për ju që të gjeni stabilitet.

Related Posts

Leave a comment