Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

Parashikimi i motit, e martë 19 tetor 2021

moti-5-

Për ditën e sotme moti parashikohet me alternime vranësirash  dhe kthjellime në pjesën e dytë të ditës. Era do të fryjë me drejtim verilindje- veriperëndim 1-5m/sek, ndërsa në bregdet deri 8-10m/sek.

Valëzimi në dete i forcës 1 dhe 2 ballë.

Related Posts

Leave a comment