Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

E rëndë në Lezhë, polici vetëvritet me armën e shërbimit

-640-0-1693726248xpolicia-986

Një ngjarje e rëndë është shënuar këtë të shtunë në Lezhë.

Një punonjës policie është gjetur i vdekur në banesë dhe dyshohet se është vetëvrarë me armën e shërbimit.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po kryen veprimet hetimore për zbardhjene rrethanave.

Related Posts

Leave a comment