Aristela dhe Mevlani u fotografuan bashkë, reagon për herë të parë Ledjana

Ditën e djeshme Mevlani ka publikuar në rrjete sociale një foto pranë Aristelës. Dyshja shfaqeshin bashkë në një shtrat dhe kjo nuk është pritur aspak mirë nga fansat e Ledjanës.

Ato kanë bërë thirrje që të gjithë të bllokojnë llogarinë e Aristelës në Instagram, pasi sipas tyre ajo nuk mund të zërë vendin e Ledjanës në jetën e Mevlanit. Mirëpo, ç’thotë vetë Ledjana për gjithë këtë?

Me anë të një postimi, ajo iu ka kërkuar fansave të heqin dorë, duke thënë se nuk ka armiqësi me asnjë.”Do ju lutesha të mos ofendonit askënd nëpër statuse aq më pak fanpage që kanë emrin tim. Nuk kam armiqësi me askënd, secili është i lirë të lidhet dhe të shoqërohet me kë të dojë”, ka shkruar Ledjana.

Aristela dhe Mevlani u fotografuan bashkë, reagon për herë

Shpërndaje:

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

14 − twelve =