I dashuri i Rita Ora-s flet për puthjen treshe që bëri xhiron e botës

Rita Ora, Taika dhe aktorja Tessa Thompson u fotografuan pak kohë më parë duke u puthur të tre, të ulur në ballkon.

Regjisori Taika Waititi, i dashuri i Rita Orës, u pyet për këtë skenë gjatë një interviste të fundit. Sipas Waititi-it vëmendja që morën fotot ishte e madhe, por s’kishte asgjë të jashtëzakonshme aty.

“Në botën e internetit çdo gjë merret vesh shpejt. Gjithsesi, unë s’po bëja asgjë gabim. Nuk ka kurrfarë problemi.”– u përgjigj ai dhe e mbylli me aq.

Shpërndaje:

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

10 − 5 =