E aksidentoi dhe i këputi këmbën 30 vjeçares shtatzënë, makina luksoze drejtohej nga djali i ish-drejtorit të Policisë

Një aksident i rëndë ndodhi pasditen e sotme në rrugën “Xhanfize Keko” në Tiranë, ku një makinë përplasi një këmbësore, e cila po qëndronte në trotuar.

Burime për mediat bëjnë me dije se autori i aksidentit është 19 vjeçari Jehon Breçani, i cili është djali i Erzen Breçanit, ish-drejtorit të Policisë së Shtetit.

30 vjeçarja e plagosur, e cila është edhe shtatzënë, u nis me urgjencë në spital, ku ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore.

Jehon dhe Erzen Brecani

Shpërndaje:

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

16 + twelve =