Elvana Gjata jep detaje për projektin e ri që publikon sot

Elvana Gjata e ka nisur vitin 2021 duke punuar fuqishëm për krijimin e hiteve të reja.

Pas lanëimit të shtatë këngëve, ajo ka paralajmëruar se edhe një hit është rrugës. Kështu ka bërë të ditur vet këngëtarja përmes një postimi në Facebook.

Kënga titullohet ‘Loti’ dhe do të publikohet të ënjten pak para mesnate.

 

Shpërndaje:

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

6 + 3 =