Gjendet pa shenja jete në vendin e punës shqiptari në Itali

Një 42-vjeçar shqiptar ka ndërruar jetë mëngjesin e sotëm në Leçe, të Italisë.

Mediat italiane, bëjnë me dije se shqiptari i identifikuar si F.C. i cili banonte në Taviano, është gjetur pa shenja jete i shtrirë në tokë, në vendin e punës.

Mësohet se ai punonte në një strukturë private, kujdesej për gjelbërimin, krasitjen e pemëve dhe kopshtit.

Informacionet janë kontradiktore dhe ende nuk dihet nëse shqiptari ra nga pema gjatë krasitjes dhe humbi jetën apo shkak ka qenë ndonjë goditje kardiake që i mori jetën në vend.

Shpërndaje:

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 × 2 =