Ndarja nga West, Kim Kardashian bën deklaratën e papritur

Modelja e njohur, Kim Kardashian ka folur për divorcin e saj nga reperi Kanye West.

Gjatë finales së serive të së enjtes në “Keeping Up With the Kardashians”, themeluesja e ‘Skims’ zbuloi momentin kur e dinte se dëshironte t’i jepte fund gjërave me West.

Ne episod, 40-vjeçarja ishte ulur pranë të ëmës Kris Jenner duke biseduar për martesën dhe tha se ‘kurrë nuk kishte menduar se ishte e vetmuar’.

“Unë gjithmonë kam menduar, kjo është krejtësisht në rregull. Unë thjesht mund të kem fëmijët e mi, dhe burri im të zhvendoset nga një shtet në tjetrin dhe unë jam në udhëtim me të. Dhe unë isha në rregull me këtë”, tha Kardashian për Ëest i cili shpesh ndante kohën midis Kalifornisë dhe Wyoming.

“Pasi mbusha 40 vjet këtë vit, e kuptova”, vazhdoi ajo. “Unë nuk dua një partner që jeton në një shtet tjetër. Mendova, ‘kjo është e mërzitshme për mua dhe nuk e dua’”.

Më tej, Kim shpjegoi karakteristikat se si e do të jetë partner ii saj i ardhshëm.

“Unë dua dikë që, kemi të njëjtat shfaqje të përbashkëta. Unë dua dikë që dëshiron të punojë me mua”, shpjegoi më tej Kim.

Ylli e pranoi se dëshiron të ketë kohën e saj dhe të punojë drejt qëllimeve e gjërave të mëdha.

Shpërndaje:

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

eighteen − 14 =