“Nuk ia harroj kurrë…”, Bes Kallaku surprizon me atë që tregon për Agron Llakën

Aktori Bes Kallaku ishte i ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin “Soiree”, ku i shprehu publikisht mirënjohjen e tij të madhe aktorit Agron Llakaj.

Besi tregoi se Agroni ka qenë i pari person që e ka ndihmuar, që e ka futur në shtëpi dhe i ka dhënë bukë. Besi tha se ndoshta as nuk ia ka shpërblyer siç e meriton.

Shpërndaje:

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

four × one =