Përfundon kërkimi, nxirret i pajetë trupi i të riut që përfundoi bashkë me kamionin në liqen

Pas disa orësh kërkime, polumbarët e RENEA-s kanë gjetur trupin e shoferit të kamionit që përfundoi në liqen.

Ngjarja ka ndodhur në Kukës, dhe sipas burimeve është nxjerrë nga liqeni trupi të riut F.Ll..

I riu ishte duke drejtuar mjetin tip kamion, doli nga rruga dhe ra në liqen.

Shoferi humbi kontrollin në rrugën e vjetër, më konkretisht te Ura e Kolshit dhe fatkeqësisht ka ndërruar jetë.

Shpërndaje:

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

11 − eleven =