Ronela Hajati i jep fund spekulimeve, tregon mardhënien e saj me Yong Zerkën

Me sa duket këtë herë Ronela Hajati i ka dhëhë fund sepulimeve ne lidhje me mardhënien që ka me këngëtarin Yong Zerka.

Ronela Hajati ka qenë e ftuar në emisionin ‘Në kurthin e Piter Pan’  ku ka folur edhe për lidhjen me këngëtarin Korçar.

 

Këngëtarja ka konfirmuar se është ndarë nga Zerka ,dhe gjatë kohës së izolimit kishte qëndruar e vetmuar gjë që i ka ndihmuar shumë asaj.

“Jam vetëm, jam më e padashuruar se kurrë. Karantina më ka ndihmuar ta gjej vetën”, ka thënë Ronela.

Shpërndaje:

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 × four =