Urimi i Kim Kardashian për Kanye West lë pa fjalë ndjekësit

Kanye West feston sot ditëlindjen dhe padyshim mes shumë urimeve nuk ka munguar as ai i Kim Kardashian. Ky mesazh i ka befasuar të gjithë, pasi Kim Kardashian dhe Kanye West i dhanë fund martesës pas shtatë vitesh. Me 19 shkurt, ylli i televizionit firmosi letrat e divorcit dhe ndarja e tyre ishte tepër paqësore.

“Gëzuar ditëlindjen. Të dua përjetë”, ka shkruar Kim përkrah fotos, ku shfaqeshin bashkë me fëmijët e tyre.

Shpërndaje:

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

17 + 7 =