VIDEO/ Incident në Rrogozhinë, plas sherri, Policia rrethon zonën dhe shoqëron disa persona

Përplasje fizike mes anëtarëve të dy subjekteve politike gjatë procesit të numërimit në Rrogozhinë.

Konflikti raportohet se ka ndodhur brenda KZAZ dhe më pas personat janë përplasur fizikisht në ambientet e jashtme.

Forca të shumta të policisë kanë mbërritur në vendngjarje dhe kanë rrethuar zonën, duke kryer edhe shoqërimin e disa personave.

Shpërndaje:

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

eighteen − two =