Vritet me armë zjarri një 20 vjeçar

14563844661456071468policiaaaa

Një person është vrarë me armë zjarri në një lokal të fshatit Gjorm, order në Kurbin.

Viktima është 20- vjeçari Ervis Zyba, click i cili është qëlluar për vdekje, rreth orës 02.00 të natës së lënë pas.

Nga të dhënat paraprake bëhet e ditur se ngjarja ka ndodhur pas një sherri në një lokal me muzikë, mes viktimës dhe autorit të ngjarjes.

Nuk dihen ende detajet e kësaj ngjarje, ndërsa uniformat blu kanë nisur hetimet dhe po punojnë për kapjen e të dyshuarit i cili është identifikuar.

Shpërndaje:

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 × 2 =