Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

Horoskopi i së hënës, çfarë kanë parashikuar yjet për ditën e sotme

horoskop1

Dashi-Sot do të ndodhë diçka e papritur e cila do ju prishë planet tuaja. Nëse ishit duke menduar që edhe këtë ditë t’ia dedikonit familjes apo shoqërisë, diskutimet në punë nuk do ju lejojnë ta realizoni këtë dëshirë. Mendoni më shumë para se të ndërmerrni hapat.

Demi-Horoskopi parashikon se me Venusin pozitiv, ju tani mund të mbështeteni në një aleat në dashuri. Emocionet intensive dhe pritjet e larta, megjithatë, do të jetë në veprim armiqësor si pasojë e Hënës dhe Saturnit. Jepini vetes më shumë kohë, kujdesuni për energjitë tuaja fizike.

Binjakët-Fundjava e lumtur ka kaluar dhe puna ju thërret. Por me Hënën në Peshore gjithçka do të ecë më së miri, pasi fati do të jetë në anën tuaj. Dialogu i mirë me të tjerët nëse keni çështje për të sqaruar do të marrin drejtimin e duhur. Dashuria është në lulëzimin e saj, mbrëmjen kushtojani partnerit tuaj.

Gaforrja-Horoskopi për ju sot parashikon një ditë mjaft të tensionuar, sidomos në familje, nuk ka gjasa për të menaxhuar apo krijuar harmoni. Çdo rast bëhet justifikim vetëm për të nxjerr në pah gabimet e të tjerëve. Edhe në dashuri jeni të mbushur plot me dyshime.

Luani-Një ditë e qetë ju pret, ku mund të kënaqni veten në një pushim të vogël. Në dashuri ju jeni duke jetuar një kohë të mirë. Harmonia dhe stabiliteti në çift ju fal momente qetësie. Financat paraqiten mirë, kjo ju jep mundësinë edhe për ndonjë shpenzim.

Virgjëresha-Venusi dhe Saturni janë armiqësor me ju, por kjo nuk do të parandalojë që të kaloni një ditë të qetë. Ju jeni të tensionuar dhe të lodhur, por dëshira për të qenë në shoqërinë e të dashurit tuaj është aq e madhe sa ju bën të kapërceni çdo pengesë. Prania e tij ju rrit humorin dhe kjo bën që të ndjeheni sa më mirë.

Peshorja-Një ditë e bukur ju pret dhe në anën tuaj ju mund të llogarisni mbështetjen e Mërkurit, Diellit dhe Hënës. Një kombinim i madh i planetëve për të garantuar një ditë të lumtur. Ju do të ndjeni dashurinë e të dashurit dhe vëmendja e partnerit do ju bëjë veçanërisht entuziast.

Akrepi-Dita e sotme do të jetë pak shqetësuese për shkak të financave tuaja të cilat nuk do të jenë shumë të mira. Kjo gjë do ju trazojë qetësinë dhe kjo do ju prishi një pjesë të mirë të ditës. Por të jeni i sigurt se po të hiqni mendimet negative, Venusi do jetë në anën tuaj dhe do ju mundësojë të kapni anën pozitive të gjërave.

Shigjetari-Horoskopi për sot paraqitet të jetë një ditë pozitive edhe pse disa shqetësime kërcënojnë të dëmtojnë disponimin tuaj të mirë. Mos lejoni mendimet negative t’ju marrin përpara. Ju keni shumë arsye për të qenë të lumtur dhe të gëzoni dashurinë e partnerit ose familjes.

Bricjapi-Sot Hëna dhe Mërkuri do t’ju heqë mundësinë për të përfituar nga koha juaj që keni planifikuar ta kaloni në shoqërinë e njeriut tuaj të zemrës. Rryma e punës do ju marrë përpara duke mos ju lënë hapësirë për qetësi. Por kjo ka dhe anën e saj pozitive, pasi financat do vinë në rritje.

Ujori-Horoskopi për sot mund të arrijë përfundime të rëndësishme që do të përkthehet në iniciativa të reja. Dialogu konstruktiv me njerëzit që ju besoni do t’ju ndihmojë për të sqaruar se çfarë të bëni me qetësi dhe entuziazëm për të filluar një rrugë të re. Harmonia dhe qetësia janë shoqëruesit tuaj në jetën në çift.

Peshqit-Ditë e mirë dhe plotë qëllime të mira që do rezultojnë në një ditë të këndshme në punë. Mundohuni për të devijuar mendjen tuaj dhe relaksohuni për t’u përfshirë nga energjitë pozitive. Në mbrëmje do të ketë momente romantike me partnerin tuaj në sajë të Hënës pozitiv në qiell tuaj.

Leave a comment