Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

Djali i Jozefina Topallit harron përfundimisht Eva Muratin, kapet mat me një bionde

genar-topalli-eva-murati6

TIRANE

Eva Muaratit ka filluar të shohë përtej Shqipërisë dhe rrëfen se do të jetë imazhi i një marke kafeje në Itali, kontratë e cila do të pasohet nga të tjera. Tashmë në media Eva tregon se si e do partnerin e saj.

Ajo thotë se nuk do as jetë luksoze dhe as bukuri fizike, por vetëm vëmendje maksimale dhe mbështetje emocionale.

E ndërkohë që Eva ndërton identikitin e partnerit ideal, ish-i dashuri i saj duket se ka bërë një hap më shumë, ai me sa duket e ka gjetur atë. Paparazzi i Panorama Plus e ka fotografuar Genarin pak ditë më parë në një restorant në Vlorë ku me siguri kanë shkuar për pushime.

Vajza është bionde, simpatike, ndryshe në portret nga Eva dhe nuk duket të jetë një person i njohur. Ndërkohë, Genari, tashmë i diplomuar, me siguri që do ketë marrë ndonjë drejtim profesional në jetën e tij dhe mund të jetë edhe më i pjekur, por edhe me më shumë eksperiencë për t’u futur në një lidhje.

Leave a comment