Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

E rëndë/ E moshuara bie nga pallati ku jetonte dhe gjen vdekjen në vend

AMBULANCA-1-752x440

Një grua e moshuar gjeti vdekjen në Vlorë pasi u rrëzua nga pallati ku banonte.

Sipas policisë, ngjarja ndodhir rreth orës 08:18, në lagjen “28 Nëntori”.

Shtetësja M.C., 80 vjeçe dyshohet se është rrëzuar aksidentalisht nga kati i tretë i pallatit ku banonte e vetme.

Grupi hetimor, po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Related Posts

Leave a comment