Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

Dita nis e vranët por temperaturat mbeten të larta, ky është parashikimi i motit

jhs1-mot-i-ftohte-dhe-me-vranesira-780x439-1

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot të me diell në të gjithë territorin.

Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të pësojnë rënie të lehtë ku do të variojnë: në zonat malore, nga 14°C në 21°C, në zonat e ulëta nga 22°C në 29°C dhe në zonat bregdetare nga 24°C në 30°C.

Era do të fryjë në drejtim Verior ndërsa forca e valëzimit në det do të jetë 3 ballë.

Dita nis e vranët por temperaturat mbeten të larta, ky është

Related Posts

Leave a comment