Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

Tronditet sërish Shqipëria, ekzekutohet ish-polici në Laç (Detaje)

-640-0-617f9c48e9493

Personi që u ekzektua mëngjesin e sotëm në Laç, mësohet se është një ish-polic.

Viktima është identifikuar si Xhelal Reçi, 60 vjeç.  Biznesmeni nga Laçi është ekzekutuar rreth orës 07:23 ,në afërsi të një banke.

Në ndihmë të Policisë lokale janë nisur grupe të FNSH-së dhe një grup i posaçëm hetimor për të bërë të mundur  zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorëve.

NJOFTIMI I POLICISË 

Rreth orës 07:23 , në afersi të një banke, në qytet Laç, Kurbin. në rrethana ende të paqarta është vrarë me armë zjarri shtetasi Xh.R.

Shërbimet e Policisë kanë rrethuar zonën, si dhe janë ngritur pika kontrolli, me qëllim kapjen e autorit.

Në ndihmë të Policisë lokale janë nisur grupe të FNSH-së dhe një grup i posaçëm hetimor për të bërë të mundur zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorëve.

Related Posts

Leave a comment